DR. SEDA ÜLGEN

KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTMENİ

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi mezunu Seda Ülgen, Aile Hekimliği ihtisasının ardından Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Özel Amerikan Hastanesi’nde uzman doktor olarak çalıştı.

1998 yılından itibaren doğu tıbbı ve enerji teknikleri konusunda yurt içinde ve yurt dışında sayısız eğitime katılarak, bir çok enerji tekniğinde master seviyesine yükseldi. Bu arada hipnoz alanında çeşitli yurtiçi ve yurtdışı eğitim ve çalıştaylara katılarak hipnoz konusunda uzman profesyonel eğitimcilerle uzun yıllar birebir çalışmalarda bulundu.

Bu süreçte Psikonöroimmunoloji, Regresyon Terapisi, İstanbul Psikoterapi Enstitüsü Bütüncül Psikoterapi Eğitimi ve Yeditepe Üniversitesi Basamaklı Hipnozla Eğitimleri'ni tamamlayarak zihnin çalışma mekanizmalarının hormonal ve nöronal sistemlerle ilişkisi üzerinde uzmanlaştı.

İnsan doğasının ancak bütünsel bir yaklaşımla kavranabileceğine inanan Seda Ülgen halen, kurucusu olduğu Aqua Yaşam Kişisel Dönüşüm ve Danışmanlık Merkezi'nde danışmanlık ve eğitim çalışmalarını sürdürmektedir.

GERÇEK ÖZGÜRLÜK KENDİN OLMAK DEMEKTİR

SEDA ÜLGEN (UZMAN DOKTOR VE PSİKOTERAPİST)

16

YILLIK TECRÜBE

100+

TOPLAM EĞİTİM

1.000+

EĞİTİM SAATİ

1.000+

KATILIMCI

SEDA ÜLGEN EĞİTİMLERİ