GİZLİLİK İLKELERİ

TÜV Austria, alışveriş yaparken kullanmış olduğunuz kişisel bilgilerinizi (fatura adresleri, telefon numaraları, kimlik numarası vs.) başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşmayacaktır.

Sipariş verirken kolaylık yaşamanız için bir takım bilgiler sizin onayınız doğrultusunda, size ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Bu bilgiler sadece sipariş geçmişinize, mevcut siparişlerinizin durum bilgilerine ve tarafınıza tanımlanan eğitimlere daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlamak için kullanılacaktır.

TÜV Austria, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı; bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Vakko’nun yürürlükteki yasalar uyarınca ve idari, adli ve diğer resmi makamların talebi üzerine bu bilgileri kanunlar çerçevesinde ifşa etme hakkı saklıdır.