BORA ERKMEN

KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTMENİ

Yıldız Teknik Üniversitesi Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunu olan ve ardından da Yeditepe Üniversitesi'nde MBA yüksek lisans eğitimini tamamlayan Bora Erkmen, kariyerine 1998'de Oracle veri tabanı uygulamaları geliştiren bir yazılımcı olarak Oracle'ın çözüm ortağı olan Kora firmasında başlamış, ardından 2002-2003 yılları arasında SPSS Türkiye’de analitik çözümlerin satışından sorumlu bir satış mühendisi olarak kariyerine devam etmiştir.

Daha sonra lüks perakende sektörünün öncü şirketlerinden Beymen'de 2003-2004 yıllarında CRM analisti olarak çalışmıştır. 2005 yılında veri analisti olarak girdiği Turkcell'de, ağırlıklı olarak ürün yönetimi odağında farklı bölümlerde 9 yıl boyunca görev aldıktan sonra 2014'de ayrılarak, yine aynı yıl Erkmen Eğitim ve Danışmanlık firmasını kurmuştur.

Profesyonel iş hayatının önemli bir bölümünde bir ürün yöneticisi olarak yoğun mesai harcamıştır. Özellikle Turkcell’de geçirdiği 9 yılda, ondan fazla teknolojik ürün ve servisin kurumsal ve bireysel müşterilerle buluşmasına etkin katkı sağlamıştır. Bu konudaki birikim ve tecrübelerini, yaptığı araştırmalarla daha da zenginleştirerek, "dijital dönüşüm" perspektifiyle gerek profesyonel şirket çalışanları gerekse de akademik kurumlarda öğrenciler için paylaşmaktadır.

Kişisel gelişime yönelik çalışmaların daha da önem kazandığını ve yapay zeka çağında iş hayatında aktif rol almaya devam edebilmenin yolunun kendimizi yaşamsal becerilerde geliştirmekten geçtiğini düşünen Erkmen, bu alanda da çeşitli eğitim ve seminerler vermekte, atölyeler düzenlemektedir.

Evli ve bir erkek çocuğu babasıdır.

DEĞİŞİMİN SIRRI ESKİ İLE SAVAŞMAK DEĞİL, TÜM ENERJİNİ YENİYİ İNŞA ETMEYE ODAKLAMAKTIR

SOKRATES (FİLOZOF)

26

YILLIK TECRÜBE

300+

TOPLAM EĞİTİM

1.500+

EĞİTİM SAATİ

6.000+

KATILIMCI

BORA ERKMEN EĞİTİMLERİ