İHRACATTA DEVLET DESTEKLERİ

Eğitmen
Dr. Sadık Vural

Kurs Süresi
1 Sa 19 Dk 43 Sn

 Yorumlar (0) 1 kayıt

GENEL BAKIŞ DERSLER EĞİTMEN YORUMLAR

Bu eğitim için henüz detaylı bilgi bulunmuyor.
Detaylı eğitim bilgileri için bu bölümü takip edin.

İHRACATTA DEVLET DESTEKLERİ 1 Sa 19 Dk 43 Sn

İHRACATTA DEVLET DESTEKLERİ 1. / İDD118:46

İHRACATTA DEVLET DESTEKLERİ 2. / İDD217:04

İHRACATTA DEVLET DESTEKLERİ 3. / İDD316:12

İHRACATTA DEVLET DESTEKLERİ 4. / İDD417:57

İHRACATTA DEVLET DESTEKLERİ 5. / İDD509:44

Sadık Vural

Doktor,  Satış ve Finans Eğitmeni

Uluslararası Ticaret Bölümü'nü bitirmesinin ardından Çukurova Üniversitesi'nde Uluslararası Pazarlama üzerine MBA ve St. Clements Üniversitesi'nde Uluslararası İşletme Yönetimi üzerine doktorasını tamamladı. Göl-Taş Göller bölgesi çimento fabrikasının ihracat departmanında ithalat ihracat asistanı olarak görev yaptı, Acar Grup’ta ithalat ihracat asistanı olarak tüm operasyonlarda aktif çalıştıktan sonra, Sabancı Holding'in bir markası olan WİNSA markasında İhracat Müdürü olarak çalışmalarına devam etti, ardından FIRATPEN markasına Uluslararası Pazarlama Müdürü olarak transfer oldu.

Dört yıl TOBB (ITSO)'da eğitmen ve danışmanlık yaptı. Bir çok ülkede uluslararası pazarlama ve satış gerçekleştirdi, marka yönetimi çalışmaları yaptı ve bayi ağları oluşturarak Türkiye'nin ihracat potansiyelinin artmasında önemli roller üstlendi.

"Kartvizitini Vermeyen Adam" ve "Pazarlama 3,5" adlı kitabının yazarı. Türkiye’nin ilk 500’e giren firmaları başta olmak üzere ulusal ve uluslararası şirketlere Uluslararası Markalaşma, Pazarlama, Satış, Dış Ticaret, İhracatı Geliştirme, Girişimcilik konularında eğitimler ve seminerler veriyor, konuşmalar yapıyor ve mentorlük veriyor.

KATILIMCI YORUMLARI (0)