VERİLERLE HİKAYE ANLATICILIĞI

Eğitmen
Bora Erkmen

Kurs Süresi
0 Sn

 Yorumlar (0) 0 kayıt

GENEL BAKIŞ DERSLER EĞİTMEN YORUMLAR

Bu eğitim için henüz detaylı bilgi bulunmuyor.
Detaylı eğitim bilgileri için bu bölümü takip edin.

VERİLERLE HİKAYE ANLATICILIĞI 0 Sn

HİKAYE ANLATICILIĞI28:19

Bora Erkmen

Kişisel Gelişim Eğitmeni

Yıldız Teknik Üniversitesi Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunu olan ve ardından da Yeditepe Üniversitesi'nde MBA yüksek lisans eğitimini tamamlayan Bora Erkmen, kariyerine 1998'de Oracle veri tabanı uygulamaları geliştiren bir yazılımcı olarak Oracle'ın çözüm ortağı olan Kora firmasında başlamış, ardından 2002-2003 yılları arasında SPSS Türkiye’de analitik çözümlerin satışından sorumlu bir satış mühendisi olarak kariyerine devam etmiştir.

Daha sonra lüks perakende sektörünün öncü şirketlerinden Beymen'de 2003-2004 yıllarında CRM analisti olarak çalışmıştır. 2005 yılında veri analisti olarak girdiği Turkcell'de, ağırlıklı olarak ürün yönetimi odağında farklı bölümlerde 9 yıl boyunca görev aldıktan sonra 2014'de ayrılarak, yine aynı yıl Erkmen Eğitim ve Danışmanlık firmasını kurmuştur.

Profesyonel iş hayatının önemli bir bölümünde bir ürün yöneticisi olarak yoğun mesai harcamıştır. Özellikle Turkcell’de geçirdiği 9 yılda, ondan fazla teknolojik ürün ve servisin kurumsal ve bireysel müşterilerle buluşmasına etkin katkı sağlamıştır. Bu konudaki birikim ve tecrübelerini, yaptığı araştırmalarla daha da zenginleştirerek, "dijital dönüşüm" perspektifiyle gerek profesyonel şirket çalışanları gerekse de akademik kurumlarda öğrenciler için paylaşmaktadır.

Kişisel gelişime yönelik çalışmaların daha da önem kazandığını ve yapay zeka çağında iş hayatında aktif rol almaya devam edebilmenin yolunun kendimizi yaşamsal becerilerde geliştirmekten geçtiğini düşünen Erkmen, bu alanda da çeşitli eğitim ve seminerler vermekte, atölyeler düzenlemektedir.

Evli ve bir erkek çocuğu babasıdır.

KATILIMCI YORUMLARI (0)